DeCoANI-M - Studio dekoracji ślubnych i okolicznościowych

Kwiaciarnia Mobilna

Profesjonalna Kwiaciarnia Mobilna.


Stworzona przez nas kwiaciarnia mobilna zajmuje się tworzeniem i dostarczeniem na miejsce wskazane przez klienta pięknych i fantazyjnych kompozycji kwiatowych na każdą okazję.

Ślub, wesele, chrzciny, komunia święta, urodziny, rocznica, jubileusz, studniówka i inne uroczystości.

W naszej kwiaciarni mobilnej pracuje wykwalifikowana florystka z wieloletnim doświadczeniem zajmująca się układaniem oryginalnych i jedynych w swoim rodzaju bukietów na ślub, wesele, urodziny bądź inną dla Państwa ważną uroczystość.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, umożliwiamy składanie zamówień na wiązanki kwiatowe do 2 dni przed uroczystością. Przed zakupem każdy klient samodzielnie decyduje, jak będzie wyglądać jego bukiet.

W naszej ofercie można znaleźć bukiety okolicznościowe, kosze kwiatowe, butonierki, wianuszki i inne. Działamy w oparciu o profesjonalny system dostaw, dzięki któremu każdy bukiet jest zawsze dostarczany na czas.

Nasza kwiaciarnia mobilna przyjmują zamówienia na kompozycje kwiatowe w obrębie 100km od Mławy. W trosce o zadowolenie wszystkich klientów zapewniamy najwyższą jakość kwiatów prosto od lokalnych dostawców oraz bezpośrednio z Holandii.

Zamów kwiaty na swój Ślub a my zamówmy najpiękniejsze kwiaty ,zrobimy bukiet taki jaki sobie życzysz i dostarczymy do Twojego domu.


Nie czekaj ilość zamówień ograniczona.

Zapytania, Wycena i Zamówienia 509-554-832 Ania

O Firmie

Firmę dekoratorską założyliśmy ponieważ, dekorowanie jest naszą pasją oraz głównym punktem naszych zainteresowań. Działamy na rynku od 2010 roku, stale doskonaląc oraz podwyższając jakość świadczonych usług. Teren naszych usług to Mława i okolice, Ciechanów, Nidzica, Działdowo, Żuromin, Olsztyn, Glinojeck, Grudusk, Płońsk oraz Lidzbark.

DeCoAni-M

Studio Dekoracji Ślubnych i Okolicznościowych
Uniszki Zawadzkie 78 B, 06-513 Wieczfnia Kościelna
Ania : 509-554-832
Miłosz : 510-567-575